fbpx
 • חוות דעת מאומתת
  ספטמבר 24, 2021 בְּ- 19:15

  "בני בן התשע וחצי החל להיפגש עם הדר .נ' מתמודד עם הפרעת קשב וריכוז ותחושת המסוגלות הלימודית שלו הייתה נמוכה. כבר מהפגישה הראשונה הדר הצליחה ליצור קשר עם נ' ולהעביר לו מסר של מסוגלות. הדר הצליחה לעשות זאת בזכות אישיותה ובזכות יכולותיה המקצועיות המשלבות ידע גם מתחום החינוך המיוחד. מאותה הפגישה נ' מבטא רצון אמיתי להגיע לפגישות עם הדר, כאשר בעבר ביטא התנגדות ללמידה אחרה"צ. נ' מרגיש שהדר נותנת לו כלים לעיבוד הטקסט ונותנת לו בעיקר המון בטחון שהוא מסוגל. באחד הימים אמר לי שהוא כבר לא מחכה לחופש הגדול ובא לו ללכת לבית ספר. משפט שאף פעם לא שמעתי ממנו. בנוסף, הדר נותנת לי כאמא כיווני חשיבה ותובנות משמעותיות בנוגע לבני . מצאנו מורה לחיים ועל כך אנו מודים."

  מ'(אמא של נ')
  יהוד

  שביעות רצון כללית

  מקצועיות

  מחיר

 • חוות דעת מאומתת
  ספטמבר 24, 2021 בְּ- 19:16

  "להדר, התחלתי לפגוש אותך לפני ארבעה חודשים .רציתי לשנות ולא ידעתי מה ואיך.את לימדת אותי לחשוב ולתכנן מה אני רוצה,לקחת יוזמה ואחריות. בזכותך אני מרגיש היום עצמאי יותר ובטוח בעצמי יותר. הרבה אנשים אומרים לי שהתחלתי ללכת זקוף ואי אפשר ללכת זקוף בלי להרגיש זקוף מבפנים. תודה רבה שעזרת לי ללמוד להרגיש ככה ."
  י' (בן 11)
  ראשון לציון

  שביעות רצון כללית

  מקצועיות

  מחיר

 • חוות דעת מאומתת
  ספטמבר 24, 2021 בְּ- 19:16

  "קוראים לי ע' אני בן 8 לומד בכתה ג' 1. הייתי אצל הדר והיום אני יודע לקחת אחריות על עצמי .פעם הרגשתי קורבן ושאין לי חברים והיום כבר לא מרגיש קורבן, אני טוב יותר בלימודים והכי חשוב אני מרגיש שאבא ואמא מבינים אותי יותר טוב.היום אני לא משתמש באלימות ובמקום זה אני יודע לדבר את מה שאני מרגיש ולפני שאני מגיב אני חושב. אני היום משתמש בכוחות הפנימיים שבתוכי. הדר תודה שעזרת לי הרבה".
  ע' (בן 8)
  רחובות

  שביעות רצון כללית

  מקצועיות

  מחיר

 • חוות דעת מאומתת
  ספטמבר 24, 2021 בְּ- 19:16

  "להדר היקרה ,ברצוני להביע את הרכתי ותודתי הרבה על טפולך המסור כל פגישה איתך זה עוצמה וחוויה שאין לתאר. תמיד נותנת אחרי מפגש את כוח ואת התובנה ואת היכולת .תודה על היותך שם מקשיבה ,מעצימה ומכוונת.לימדת אותי המון דברים שאני כן יכולה שצריך רק לרצות . עזרת לי להגיע למקומות שלעולם לא תיארתי לעצמי שאגיע.אומרים שבן אדם אף פעם לא מוכן לחיים כי הם תמיד מפתיעים אבל עם האמצעים הנכונים, אפשר להרגיש מוכן להם. בזכותך, אני מרגישה שאני יוצאת מפה מוכנה ועם ארגז כלים להמשך הדרך. באהבה ממני".

  ד.ל
  אשדוד

  שביעות רצון כללית

  מקצועיות

  מחיר

 • חוות דעת מאומתת
  ספטמבר 24, 2021 בְּ- 19:17

  "הדר, תודה רבה על ערב מדהים והרצאה שבאמת חילקת לנו בה יהלומים(כמו שהבטחת).
  תודה רבה שגרמת לי להבין מה זה אני מאמין שבי ומהי שייכות. תודה על כל התובנות ותודה שהארת והערת לי את "הגשר לקשר".
  מאחלת לך בהצלחה והמשך עבודה פוריה .את נכס לכל ילד ולכל הורה. המשיכי להעצים אותנו, זכינו בך!"

  טוני
  גדרה

  שביעות רצון כללית

  מקצועיות

  מחיר

 • חוות דעת מאומתת
  ספטמבר 24, 2021 בְּ- 19:17

  "הדר המדהימה ! תודה היא מילה קטנה עם משמעות ענקית . רצינו לומר לך תודה על כל הטוב שהבאת אל לחיינו ,על הרוגע ,ההכלה, הסבלנות שלך והקסם האישי שבך, שכבש את בננו . הענקת לו בחזרה את השליטה על החיים שלו, את האחריות האישית שלו, ציידת אותו בכלים איכותיים לחיים ובכך הוא קיבל את המתנה הכי גדולה ומשמעותית שיש-את עצמו בגרסה הבריאה, הטובה והחיובית יותר. כל המשפחה ובני הבית יצאו נתרמים מכך, אנו שומעים אותך ואת המילים שלך דרכו ,כל האווירה בבית הפכה לחיובית ומכילה יותר ועל כך כולנו אומרים לך תודה. היחסים שלו ושלי השתפרו משמעותית ולימדת אותנו להקשיב אחד לשני, לעשות את ההפסקות האלו והכי חשוב -תמיד לדבר ולהאמין בעצמך. הביטחון העצמי עלה בצורה יוצאת דופן, אז שוב תודה שהיית סוכן השינוי שסייע לבננו כ"כ ולנו כמשפחה. אוהבים, מעריכים ומוקירים".

  י.ק
  הרצליה

  שביעות רצון כללית

  מקצועיות

  מחיר

 • חוות דעת מאומתת
  ספטמבר 24, 2021 בְּ- 19:17

  "היי שמי ר' ואני בת 9.5 לומדת בכתה ד'2 ועברתי שינוי בתהליך עם הדר. פעם לא שלטתי במחשבות לי והיום אני מצליחה לשלוט בהן. בעבר שמרתי את כל הרגשות השליליים בבטן והיום אני יותר משפת ומשחררת. בעבר כל הזמן העירו לי והיום אני יותר שקטה. פעם לא האמנתי בעצמי והתביישתי והיום לא אכפת לי מה יחשבו עלי .אני בטוחה יותר בעצמי .בעבר עשיתי הכל שיאהבו אותי והיום אני לא צריכה להתאמץ. אני פשוט אוהבת את עצמי .תודה על הכל שיפרת לי את החיים. תודה למאמנת האישית הדר הכי טובה".

  ר' (בת 9.5)
  חולון

  שביעות רצון כללית

  מקצועיות

  מחיר

 • חוות דעת מאומתת
  ספטמבר 24, 2021 בְּ- 19:18

  "היי הדר המקסימה, רציתי להודות לך על סדנת אם ובת חוויה מדהימה.
  כמו פייה עם מקל קסמים גרמת לי ולביתי לריגוש קרבה והבנה וקיבלנו כלים להעצים את הקשר עוד יותר ביננו. חזרנו עם אורות הביתה .תודה עליך."

  אילנית
  ראש העין

  שביעות רצון כללית

  מקצועיות

  מחיר

 • חוות דעת מאומתת
  ספטמבר 24, 2021 בְּ- 19:18

  " להדר המקסימה, בני הבכור היה אצלך בטיפול בגלל שהיה לו קשה חברתית ובבית היחסים שלו איתי היו קשים. לא הצלחנו לתקשר אחד עם השני רק דרך צעקות. אחרי שהיה אצלך וקיבל כלים הרגשתי שגם אני חייבת עזרה. ברגע שהתחלתי לקבל ממך כלים איך להגיע אליו ,מהר מאד היחסים שלי יתו השתפרו נהיו רגועים יותר ,שמחים וקשובים. היום טוב לו חברתית וטוב לנו בבית ,האווירה הרבה יותר טובה בבית ונעימה ,אני יותר רגועה ונותנת לו בטחון .אני יושבת אתו ועם אחיו, מדברים על הכל ואיך אפשר לפתור ריבים. יש ימים שאנחנו 24/7 ביחד והכל עובר בשלום, המון ביחד, איחוד משפחתי יחד עם בעלי באווירה שמחה ומחייכת. תודה לך על הכלים שנתת לנו.

  ר.ל
  מרכז הארץ

  שביעות רצון כללית

  מקצועיות

  מחיר

 • חוות דעת מאומתת
  ספטמבר 24, 2021 בְּ- 19:18

  "אני אבא ל3 מתבגרים ברצוני להודות להדר על הטיפול שעברנו כל בני המשפחה. אשתי התחילה את הפגישות לפני. כאשר הגיע תורי מאד חששתי .אני אדם רציונלי ופועל מהראש לא מהרגש. כאשר התחלתי את הטיפול הופגו כל החששות מאד מהר.הדר ידעה להתאים את הטיפול והוא היה שונה מאד מהטפול של אשתי .הרגשתי שהדר יודעת לקרוא אותי ולהתאים לי את הטפול הנכון. הזמינות הטלפונית הגבוהה לכל בעיה או מכשול בדרך עזרו לי מאד והרגשתי שיש מי שיודע בדיוק את המסלול שנדרש לעבור בטיפול. עברתי המון ולמדתי המון בטיפול. אני ממליץ בחום על הטיפול של הגשר לקשר- זה שיפר את החיים בבית ללא היכר".

  א.ד
  תל אביב

  שביעות רצון כללית

  מקצועיות

  מחיר

כתיבת חוות דעת

כתיבת חוות דעת על מטפל/ת

נא מלאו את פרטי המטפל וחוות הדעת שלכם.

בקשת הצטרפות למטפלים

אנא מלאו את הטופס הקצר הבא כדי לספק רקע כללי אודותיכם, ההכשרה המקצועית שלכם וסוגי הטיפולים שאתם מציעים לבדיקת התאמתכם לפרסום ב-Igrow ואנו נחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים.

קבלו ייעוץ חינם למציאת מטפל

אנא מלאו את השאלון הקצר הבא כדי לספק רקע כללי אודותיכם, המטרות והעדפות שלכם ואנחנו נעזור לכם למצוא את המטפל המתאים ביותר עבורכם.